Besplatna dostava 20 metara 3.0 mm SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125um fiber-optički kabel optički patch kabel

Dostupnost: Na skladištu

Novi proizvod

kn60.62

kn71.34

-15 %

Podijeliti na društvenim mrežama

Kabel optičkog vlakna SC dostupan i u single player modu i мультимодных verzijama, i pun intermateable s proizvodima NTT-SC.I single mode i мультимодная skrpan vlakana SC verzije dolaze s ферруле зирконя keramičkim s pre-отполированным profil zakon o kaznenom postupku i izbočenim сферически kraj.Ove vrste krajnji rubu dodati na brži poliranje, i niske stražnji odraz i optički gubitak, dok обеспечивающ maksimalnu повторимость.

* Вставк-žudnja, ključ-driven mehanizam kvačila koji vam omogućuje snažno repeatable, малопотертый vezi

* Симплексные,Двухшпиндельные i multi-core pribor, primjenjuju se standardne i specifične strukture

* Single mode

* UPC poljski jezik

* Izvršiti sa specifikacijom i Telcordia GR-326-CORE

* Plastični materijal штепсельной vilice izvodi s upitom UL94V-O i standarda RO

Roba

Single mode

Multi-mode

PC

UPC

BTR

62.5/125

50/125

50/125 10g

Uneseni Gubitak

Возвратная Gubitak

≥45 db

≥50 db

≥60dB

≥35 db

Trajnost

Radna Temperatura

Od -40 do + 75

Od -40 do + 75

Dimenzije Rupe Ferrule

125.0+1/-0ум, Концентричность:≤1УМ

125um, Conectricity:1≤3um

125.3+1/-0ум, Концентричность:≤1УМ

127um, Conectricity:1≤3um

125.5+1/-0ум, Концентричность:≤1УМ

128um, Conectricity:1≤3um

Aplikacije

* FTTH

* LANS, WANS, CATV, VIDEO NADZOR

* Instalacija prostora

* Mreža za obradu podataka

* Industrijski, mehanički i vojni

* Oprema za ispitivanje i aktivno prestanak uređaja

SC/UPC-SC/UPC-SM-3.0 mm-20m fiber-optički patch kabel.

* Priključci: SC s SC

* Jezgro: Niti Jednog Režima

* Gustoća: Simplex

* Finish / veličina: заполированность PC

* Dužina: 30 m(s)

* Promjer 3mm

Kvaliteta: 1pcs

Tagovi: VLAKNA, ftth, sm igračka, priključak apc, kabel Dupont, SC UPC, UPC, optika za lov, Božićno željezna naljepnica, zxa10

Veličina 10*10*10
Podrijetlo CN(porijeklo)
Identitet NEMA
Vrstu Priključka SC/APC
Kompatibilan Individualne Marke
Broj Modela 20m
Vrsta Vlakana Single Mode
Dužina Proizvoda 1m
brend Джойнвит

Napiši osvrt

Besplatna dostava 20 metara 3.0 mm SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125um fiber-optički kabel optički patch kabel

Besplatna dostava 20 metara 3.0 mm SC/UPC-SC/UPC SM 20M 9/125um fiber-optički kabel optički patch kabel

Napiši osvrt

Vi svibanj također željeli