1/2/3/5KM 9/125 G652D однорежимный jedan gol fiber disk OTDR utvrđuju tester удлинительная linija OTDR mjerni svjetlovodni kabel

Dostupnost: Na skladištu

Novi proizvod

kn62.96

kn78.71

-20 %

Podijeliti na društvenim mrežama

Tagovi: kabel ftth, golo optičko vlakno, svjetlovodni kabel sc apc, tester hipot, turmetre, otdr, vlakna otdr, tester otdr, svjetska turneja trolova, EXFO OTDR

Broj Modela OTDR vlakana gol fiber disk
Veličina 20cm*20cm*20cm
Podrijetlo CN(porijeklo)
Vrstu Priključka SC/APC
Kompatibilan TP-link
Vrsta Vlakana Single Mode
brend Джойнвит

Napiši osvrt

1/2/3/5KM 9/125 G652D однорежимный jedan gol fiber disk OTDR utvrđuju tester удлинительная linija OTDR mjerni svjetlovodni kabel

1/2/3/5KM 9/125 G652D однорежимный jedan gol fiber disk OTDR utvrđuju tester удлинительная linija OTDR mjerni svjetlovodni kabel

Napiši osvrt

Vi svibanj također željeli